Selami Kolonja: Kërkoni falje për Zdravko Çoliqin

Selami Kolonja: Kërkoni falje për Zdravko Çoliqin

Vazhdon reagimi i këngëtarëve shqiptar në të katër anët pas perforimit të këngëtarit serb,. Zdravko Çoliq në TV Klan, në festivalin e …

Çiljeta bën luftë për titullin ‘’seks bombë’’

Çiljeta bën luftë për titullin ‘’seks bombë’’

Këngëtarja nga Shqipëria Çiljeta Xhilaga njihet më shumë për paraqitjen e saj sesa për talentin për të kënduar. Ajo, vjen nga bota e …

Miley Cyrus: S’jam lindur për të qëndruar në spitale

Miley Cyrus: S’jam lindur për të qëndruar në spitale

Miley Cyrus mund të vijojë të jetë në gjirin e të sëmurëve ndoshta edhe për 3 javë të tjera, për shkak të një “reaksioni alergjik …

Adea Pula – e egër

Adea Pula – e egër

Adea Pula njihet si këngëtare për fëmijë. Ajo, ishte idoli I fëmijëve për një periudh të gjatë. Këngët e saj ishin hite dhe këndoheshin …

Rihanna “turpërohet”, mbulon gjoksin me duar

Rihanna “turpërohet”, mbulon gjoksin me duar

Rihanna është përfshirë shpeshherë në skandale zhveshjesh, ku është fotografuar topless por edhe në foto nudo, siç ishte seti i fotografive …

Genc Prelvukaj, krenar me kolegët

Genc Prelvukaj, krenar me kolegët

Rep këngëtari Genc Prelvukaj, njëherësh edhe lideri i grupit Etnon, e tashmë edhe Këshilltar politik në Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe …

Mohon se dëshiron gjinj më të vegjël

Mohon se dëshiron gjinj më të vegjël

Kate Upton ka mohuar pohimet se do të dëshironte të kishte gjinj më të vegjël. Modelja e revistës së njohur ‘Sports Illustrated’ ishte …

Korab Shaqiri, shum i dashuruar

Korab Shaqiri, shum i dashuruar

Ndonëse është pyetur shumë herë për jetën private dhe lidhjen e dashurisë, nuk është deklaruar asnjëherë. Madje, nuk ka dashur …

Dhurata Ahemtaj me videoklip provokues

Dhurata Ahemtaj me videoklip provokues

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj do të publikoj këngën e re të shtunën “If you like it”. Siç mëson “Kosovarja” këngë është e punuar …

Skivi: Nuk flas me Ledrin

Skivi: Nuk flas me Ledrin

Ishin dy nga djemtë më të kërkuar dhe më të dashur në publik. Djemtë e grupit “Skillz” Ledri dhe Visari për dhjetë vite na sollën …

Në shitje numri më i ri i revistës “Kosovarja” nr.04-2014

Në shitje numri më i ri i revistës “Kosovarja” nr.04-2014

Vazhdon tradita e prezantimit të temave më pikante, ngjarjeve që janë plotësisht përtej të zakonshmes. Edhe në këtë numër ka tema, …

Djali i Çiljetes merakli i femrave

Djali i Çiljetes merakli i femrave

Fernando, djali i Çiljeta Xhilagës ndonëse veç sa ka mbushur një vjeç, ai është bërë një aventurist i femrave. Në ditëlindjen e tij të …