Pufka me djathë
Pufka me djathë

Pak përbërës, pak kohë dhe një recetë shumë e veçantë, veçanërisht për...

Tavë me oriz dhe presh
Tavë me oriz dhe presh

Preshi i freskët përmban proteina, lëndë të thatë, yndyra, karbohidrate, kripëra...

Gulash Hungarez (Video)
Gulash Hungarez (Video)

Gulash hungarez nje nga shume recetat e huaja te gatimit qe do te gjeni ne portalin tone.