Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)

Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)
Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)
Bora e mbulon edhe Ulqinin (Video)

Këto ditë temperaturat kanë pësuar rënie drastike, shkruan revista Kosovarja.

Mirëpo, ajo që është vërtetë habitëse, janë vendet bregdetare, ku ato njihen si vende më të nxehta por që nuk i kanë rezistuar temperaturave të ulëta, andaj edhe vendet bregdetare po preken nga temperaturat e ulëta dhe bora.

Për më shumë ndiqeni videon e më poshtme që Revista Kosovarja e ka siguruar e që ky vend është Ulqini./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Ditën jam njeri e natën “lugat”
Mallkim i sodit: U bëfshin veç për ilaçe!
E rrallë: Letra e parë e Jusuf Gërvallës
Andej Ibrit, si në shtet tjetër!

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në