A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)

A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)
A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)
A po ja prish Teuta Krasniqit burri i saj? (Foto)

Teuta dhe Adonisi përbëjnë një nga çiftet më të bukura publike. Ani pse Adonisi nuk e do fare jetën publike, ai është bërë mjaftë i njohur nga të gjithë, shkruan "Kosovarja".

Epo, kjo është "fatura" që duhet "paguar" kur zgjedh ta kesh në krahë një person të njohur ose thënë më mirë aktoren Teuta Krasniqi.

Teuta dhe Adonisi pos që duken mirë, ata duken shumë komod në krahët e njëri tjetrit dhe jeta në çift po u shkon për mrekulli, shkruan "Kosovarja".

Aktorja ka thënë se Adonisi nuk ja prish tymin.

Epo, ku ka më mirë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në