Aktorja 45 vjeçare ngrit temperaturat me linjat trupore

Aktorja 45 vjeçare ngrit temperaturat me linjat trupore
Aktorja 45 vjeçare ngrit temperaturat me linjat trupore
Aktorja 45 vjeçare ngrit temperaturat me linjat trupore

Sofia Vergara është dukur mahnitëse gjatë një shëtitje në Beverly Hills gjatë të mërkurës.

Aktorja 45 vjeçare tregoj format e përkryera trupore në një palë farmerka dhe këmishë të kaltër e cila theksonte belin e saj të hollë, shkruan arbresh.info.

Bukuroshja Kolumbiane u fotografua gjersa po dilte nga një restaurant së bashku me miken e saj ndërsa nuk kaloj po tërhequr vëmendje.

Ndryshe, ylli i series së njohur ‘Modern Family’ është e martuar me Joe Manganiello.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://www.kosovarja-ks.com/showbiz/