Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit... Nuk do besoni çfarë ka thënë

Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit... Nuk do besoni çfarë ka thënë
Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit... Nuk do besoni çfarë ka thënë
Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit... Nuk do besoni çfarë ka thënë

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka zbuluar sot në transmetim ‘live’ një deklaratë bombë të Olta Gixhari.

Aktorja e njohur dhe seksi shqiptare i kishte thënë Alketës një mënyrë konfidenciale se ajo do kishte dashur shumë të luante në teatër e zhveshur lakuriq, duke iu referuar pikërisht një pjese teatrale të luajtur së fundmi në Teatrin e kryeqytetit shqiptar,"Equus" ku një prej aktorëve kishte performuar krejtësisht lakuriq.

“A e dini si më tha Olta Gixhari sot”, - u shpreh Alketa, duke nxjerrë kështu muhabetin konfidencial me tyre. “Ma mori ai çuni... Duhet ta kisha bërë unë atë rolin në teatër. Por ma mori ai...!”, shtoi më tej prezantuesja e YFSF-së.

“Më fute në gropë, më fute në gropë me këtë që the...”, iu ankua Alketës vetë aktorja Olta Gixhari.

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në