Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?

Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?
Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?
Çka thotë Era Istrefi për Bledin, vëllain e saj?

Era Istrefi është rikthyer në fokus me këngën e saj të re "Redrum", që po ashtu ka bum klikimesh dhe një vëmendje maksimale kudo, shkruan "Kosovarja".

Era Istrefi është motra e vogël e Nores dhe Nites. Lidhja mes motrave Istrefi përherë ka qenë e fortë dhe kjo është vërejtur në çdo dalje publike të tyre.

Era, super ylli i familjes e do shumë dhe në mënyrë speciale vëllaun e saj, Bledin, që në fakt është pika e dobët e gjithë familjes, shkruan "Kosovarja".

Kur është fjala për dashni, Era lë pas motrat për vëllanë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në