Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale

Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale
Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale
Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale

Hazal Adıyaman është aktorja e njohur turke e cila ka bërë bujë shumë të madhe që nga seriali ‘Deti i jetës time’, shkruan ORAinfo.

Ajo u bë e njohur nga roli i saj si ‘Exhe’, ku në këtë seri ajo luan si një vajzë e vështirë dhe agresive.

Mirëpo në jetën reale ajo është një femër shumë e bukur dhe joshëse.

Në një ajo shfaqet shumë e bukur i kurrë më parë.

Më poshtë shikoni fotografin e fundit

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

https://www.kosovarja-ks.com/showbiz/