Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)
Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)
Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Prezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

E ju që jeni të interesuar..., lirisht mund ta kontaktoni atë!

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në