Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)
Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)
Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. 

Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj dhe pjata më e preferuar ishin pikërisht bizelet e gatuara./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në