Genta Ismajli në telashe me nënën

Genta Ismajli në telashe me nënën
Genta Ismajli në telashe me nënën
Genta Ismajli në telashe me nënën

Këngëtarja Genta Ismajli thotë se vazhdon ta ketë shpirtin eksploziv. Në të vërtet, të gjithë e dimë se ajo është energjike dhe nuk di të ndalet, e këtë energji e vërejmë edhe në performancat e saj, shkruan "Kosovarja".

Genta, si thuajse të gjitha vajzat e tjera e ka një lidhje të fortë me të ëmën. Por, pavarësisht dashurisë e respektit, nganjëherë ndodh të kenë edhe telashe.

Këngëtarja e ka pranuar se me raste i ka bërtitur të ëmës, për çka i ka rënë pishman. Ajo nuk e ka treguar arsyen e bërtitjes, shkruan "Kosovarja".

Ndryshe, këngëtarja jeton me të ëmën, pasi kjo e fundit e ka lënë jetën në Amerikë për të qenë pranë vajzës këngëtare./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në