Nuk mund ta përballojë: Rozana Radi shpërthen në lot

Nuk mund ta përballojë: Rozana Radi shpërthen në lot
Nuk mund ta përballojë: Rozana Radi shpërthen në lot
Nuk mund ta përballojë: Rozana Radi shpërthen në lot

Si e ftuar në emisionin ‘Rudina’ ditën e sotme, këngëtarja Rozana Radi pati një moment tejet emocional.

Këngëtarja u befasua me një insert nga motra e saj, Andeta e cila përmes një videoje të dhënë për gazetarët e programit, shfaqi një anë që nuk e tregon shpesh.

Me doza emocionale, ajo ka kujtuar çdo moment të rëndësishëm, nga fëmijëria e deri tek humbja e papritur e prindërve brenda një periudhe të shkurtër.

‘Shtëpia jonë ishte gjithmonë e mbushur dhe papritmas ti mbete vetëm. Megjithatë, jo vetëm pasi unë do jem gjithmonë përkrah teje’ – deklaroi Andeta në videon e cila nuk mundi të përballohet nga Rozana pa shpërthyer në lot.

Këngëtarja e ‘Më thuaj ti’ deklaroi se marrëdhënia me motrën e saj, Andetën, është aq e fortë saqë ato kanë mes tjerash edhe një xhirollogari të njejtë bankare. /Prive.al/

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në