Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)

Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)
Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)
Pse e quan u2018profu2019 Afrona, Bleron (Video)

Takimet fundjavat tashmë për çiftin janë të shpeshta dhe shumë të lumtura pranë njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

E dashura plot harmoni i jep kurajo dhe e quan në këtë formë të dashurin e saj ‘hajde profi’, nën arsyen se ai lojën ‘Bowling’ e di shumë mirë. /Kosovarja/

 


 

 

Lexo Revisten Online

Prill, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Natyra i ka dhuruar zë e bukuri
Faqja e shtatë - Në cilin shekull jemi?
Aty ku injoranca flet, inteligjenca heshtë
“I ruaj flokët e djalit që ma vranë grekët para syve”
Loading...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në