Publikohet fotografia e parë e çiftit Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi (Foto)

Publikohet fotografia e parë e çiftit Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi (Foto)
Publikohet fotografia e parë e çiftit Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi (Foto)
Publikohet fotografia e parë e çiftit Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi (Foto)

Bokseri shqiptar Haxhi Krasniqi është në lidhje dashurie me bukuroshen Heidi Lushtaku.

E lartëpermendura është njëra nga femrat me bombastike të cilat mund ti shihni në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Vetë Heidi ka bërë tashmë publike fotografinë e parë të saj me të dashurin Haxhi Krasniqi.

Në këtë foto ata të dy duken se përshtaten shumë në mes vete!


Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në