Po rritet Kida

E re me moshë, e re në skenën tonë artistike, por shpejtë u pëlqye dhe...

Era apo Kida? (Foto)

Që të dyja kanë hyrë fuqishëm në skenën muzikore, e sidomos Era Istrefi,...

Kida vjen 'hot'

Këngëtarja e re dhe e talentuar, Kida ka bërë për vete zemrat e...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në