Modela Oriola Marashi gjithmonë për ndjekësit e saj servon foto të nxehta.

Ajo bombardon me linjat e saj trupore, dhe gjithmonë duke u shfaqur me veshje të ngushta dhe mjaft tërheqëse, shkruan “Kosovarja”.

Në imazhet që publikoi në rrjete sociale, Oriola do i bëjë të gjithë meshkujt që ta ëndërrojnë një femër si kjo.

E bukur, joshëse dhe provokuese. Kështu vjen edhe sonte në orët e vona.

Më poshtë në 11 fotot e realizuara mund të bindeni edhe ju. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË