Vala

Ai është ndër rep artistët më të dashur dhe të kërkuar.

Reperi 2 Ton ka kohë që ka hyrë fuqishëm në skenën muzikore shqiptare, duke sjellë hite të shumta që marrin miliona klikime me të publikuar, shkruan Kosovarja.

 

Fama e tij reflekton edhe në rrjete sociale, ku në llogarinë personale në Instagram tashmë ka mbledhur mbi 354 mijë ndjekës, duke treguar se ai ka një numër të madh adhuruesish.

 

Ai është mjaft aktiv edhe aty, ku publikon iamzhe të ndryshme nga koncertet dhe jeta personale e tij.

Në publikimin e fundit, reperi ka pozuar bashkë me nënën e tij, një zonjë e vërtetë.

Kaq i gëzuar duke tai teksa shihet përkrah saj. /Kosovarja/

Urime festën e Kurban Bajramit

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

MUND TË JU PËLQEJNË