Ka ndërruar jetë babai i djalit 23 vjeçar Shqipdon Aliu, nga Lipjani që u raportua si i zhdukur tash e pesë ditë.

Siç mëson Klan Kosova ai vuante nga një sëmundje e rëndë.

Sipas familjarëve Shqipdoni ka ikur nga shtëpia pasi nuk ka mundur të përballoj gjendjen e babait.

Rasti i tij është raportuar edhe në polici nga data 14 tetor.

Kushdo që ka informacione për vendodhjen e të riut, ju lutemi të drejtoheni në stacionin më të afërt policor ose në këta numra telefoni:

045 855 325 dhe 049 155 625.

MUND TË JU PËLQEJNË