49-vjeçarja Stacey Yepes po kthehej me veturë në shtëpi pas punës kur papritmas filloi të humbasë kontrollin e automjetit.

Ajo e kuptoi se ishte një gjendje para goditjes në tru.

Kështu që vendosi të përdorë celularin e saj për të regjistruar simptomat e saj dhe për të ndihmuar të tjerët që ta kuptonin atë që ndodhë para një goditja në tru dhe të kërkojnë sa më shpejt që të jetë e mundshme.

MUND TË JU PËLQEJNË