Aida Doçi, ashtu siç hyri furishëm në skenën muzikore, ashtu edhe u bë e njohur dhe për një kohë të shkurtë gëzoi një famë mjaft të madhe.

E gjithë kjo falë këndimit të saj live, dhe vokalit të jashkëzakonshëm dhe të rradhë, shkruan Kosovarja.

Por atë nuk e kemi aktive vetëm në fushën e këndimit, por edhe në rrjetet sociale, e cila sipas kohës së saj mundohet të iu kushtojë kohë fansave të saj.

Hiç më larg se mbrëmë veproi kështu, e cila mesa dukej e kishte hapur zemrën, duke pranuar pytje nga të ndryshmet nga adhuruesit e saj.

Padyshim, edhe përgjigjet e saj nuk kishin si të mungonin, ku ndër të tjera kemi sjellë disa nga pyetjet më interesante, e besa kishte edhe thumbuese, dhe për të parë se si është përgjigjur ajo.

Se a e zuri ngushtë ndonjë nga fansat rreth pytësorit, e kuptojmë më së miri tani, përmes këtyre publikimeve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË