Reperi i famshëm Majk është shumë i përkushtuar ndaj profesionit të tij, i cili në fillim të karrierës u bë i njohur si anëtarë i grupit TDS.

Majku është shumë i përfolur për jetën private, që ԭdo lëvizje e tij “vëzhgohet” nga mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Që nga fillimi Majku ka arritur të gëzoj famë të madhe për të cilën ndihet shumë krenar dhe i lumtur.

Ani pse është i angazhuar me koncerte të ndryshme Majku po tregohet edhe baba i përkushtuar ndaj djalit të tij me të cilin ndan imazhe e video të ndryshme duke u argëtuar bashkë më të.

Së fundmi në llogarinë e tij në Instagram reperi ndau disa video të djalit në veturë, i cili kur dëgjon muzikën fillon të kërcej dhe e lëviz kokën ashtu siç bëjnë reperët dhe duket identik si babai i vet.

Duket se raportet babë e bir janë të mrekullueshme, po se a do të bëhet në të ardhmen Roani reper, mbetet të shihet./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË