Big Mama është tejet aktive në rrjetet sociale.

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot ajo ka publikuar një foto pa grim në të cilën po duket bukur./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË