Dikur Fero dhe Arbenita përbënin njërin prej çifteve më të dashura për publikun.

Por ka ditë e javë që çifti nuk janë parë më bashkë, duke konfirmuar se lidhja e tyre mbase ka përfunduar realisht dhe se nuk janë vetëm thashetheme, shkruan “Kosovarja”.

E më pas të dy u vërshuan më pyetjen e njëjtë gjatë tërë kohës nga fansat “Pse u ndatë”?, për të cilën natyrisht akoma nuk morën një përgjigje.

Ndërsa meshkujt me gjasë tani e kanë rrugën e lirë për t’iu afruar Arbenitës.

Madje, ka prej atyre që edhe ia bajnë hallin se më kë e ndanë shtratin dopio.

Por, dihet se edhe pasi përfundojnë lidhjet një çikë e vogël xhelozie mbet ende, a thua Fero xhelozon kur i lëxon këto gjëra?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË