Bukuroshja e skenë sonë, Fjolla Krasniqi, është shquar si një nga këngëtaret më të pashme dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që në moshë fare të re e ka dëshmuar talentin në muzikë, duke marrë pjesë në dosa festivale, ku edhe ia dilte mbante të kishte paraqitje shumë pozitive.

Këngëtarja ka kohë që nuk shfaqet me ndonjë projekt dhe publiku është kureshtar ta shohë sërish Fjollën në skenë.

Fjolla, që njihet edhe si vajza e kantautorit Naim Krasniqi, punon në “RTV 21”, ku është redaktore e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Pamja e saj edhe më tej është mbresëlënëse./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË