Është e kuptueshme që fama dhe pozita në shoqëri vjen vetvetiu, ku afër ke një njëri të suksesshëm.

Fatin të bëhet e njohur dhr tash pjesë e vazhdueshme e mediave, pati bashkëshortja e këngëtari të njohur Medës, shkruan “Kosovarja”. Lule Pergjegjaj hyri në botën e showbizit krah bashkëshortit të saj, duke fituar një simpati na publiku.

Edhe Lulja bën një jetë luksoze ku dallohet për veshjet e saj, pushimet dhe aktivitettet e ndryshme. Ajo ka stil dhe duket mjaftë bukur në secilën paraqitje.

Kohëve të fundit Lulja po prezanton familjen e saj, njëherë dy vëllëzërit, pastaj kunatat. Kurse sot ajo ka ndarë një fotografi me vëllain tjetër të saj të cilin nuk e kemi parë më herët.

Me gjasë Iliri është vëllai i vogël i Lules për të cilin bukuroshja ka disa fjalë.

“Vëllau është gjithmonë shoku më i mirë”, ka shkruar ajo në Instagram, teksa ka publikuar një fotografi me të.

Vëllau i saj merret me sport, kryesisht me futboll dhe si duket është i dhënë pas fitnesit e aktiviteteve sportive./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË