Riola Hamzaj është ndër fëmijët e të njohurve që më së paku është ekspozuar në media, shkruan “Kosovarja”.

Riola nuk ka dashur që ti qaset botës së muzikës dhe nuk kemi parë asnjë iniciativë nga ana e saj për të rënë në sy.

Megjithatë, që nga dasma e të vëllait, Hamit, edhe ajo ka marrë mjaftë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

U bë e ditur edhe që Riola është në lidhje dashurie. Siç kuptojmë, i dashuri i Rioles ka studiuar për arkitekturë dhe tani është arkitet.

Në “Kosovare”, publikojmë disa foto të çiftit të ri./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË