Eliza Hoxha mbetet një nga emrat më karizmatik të skenës muzikore dhe artit në përgjithësi.

Ajo, ndër vite e ka imponuar një krijimtari cilësore tek publiku i gjërë, shkruan “Kosovarja”.

E veçantë dhe e pa ngatërrueshme në muzikë. E tillë është Eliza Hoxha, këngëtarja që e dëgjojnë dhe e duan një publik i tërë.

Por, a e keni ditur që Eliza nuk është e vetmja këngëtare brenda familjes? Eliza Hoxha e ka edhe vëllain këngëtar, Fatosin, i cili këndon bukur live dhe ka disa projekte muzikore, që e kanë bërë të njohur në publik, shkruan “Kosovarja”.

Vëlla e motër ende nuk kanë ndonjë bashkëpunim dhe as njëri e as tjetri nuk kanë deklaruar nëse do të bëjnë ndonjë duet në të ardhmen./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË