Alban Mehmeti dhe Fjolla Svirca përbëjnë çiftin më të dashur dhe të komentuar të show bizit kosovar shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë bashkëshorte e një këngëtari natyrisht që as Fjollës nuk i ka munguar qoftë vëmendja e medieve apo e publikut.

Publiku jo veç që e do si bashkëshorte të Albanit, por e çmon dhe e vlerëson për thjeshtësinë dhe bukurinë e saj.

 

Fjolla është shumë aktive edhe në rrjetin e saj Instagram në të cilin numëron afër 40 mijë ndjekës.

Së fundi Fjolla ka hapur pyetësorin ku nuk kanë qenë të pakta pyejtet që i janë adresuar e njëra ndër to ishte “Më shumë e don ti Albanin a Albani ty”.

Pyetje te cilës edhe Fjolla i është përgjigjur me thjeshtësi” hmmmm 1 sen e di qe duhem foortt”.

Natyrisht, që dashuria në një lidhje është reciproke e cili do më shumë apo më pak është e vështirë të dihet apo edhe të thuhet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË