Moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica është mjaftë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku kosovarë.

Si një femër bukuroshe dhe shumë e këndshme bëri për vete shumë njerëz duke qenë poashtu shumë e afërt dhe komunikuese, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ndonëse është akoma në pushim pas lindjes së vajzës së dytë, vazhdon të jetë në krye të mediave rozë.

Jo për profesionin e vet, por për stilin e veshjes, elegancën që bartë, jetën që bën, etj.

Shpesh komunikon edhe përmes Instagramit duke iu ofruar mundësi ndjekësve ti bëjnë pyetje të ndryshme.

E kurreshtja e tyre po del të jetë më tepër për jetën private ngase shumica e pyetjeve ishin të kësaj natyre.

Një nga to që sigurisht që ngjallë kurreshtje ishtë për vjehrrën, raportin e saj me të.

“A do vjehrren”?, ishte pyetja që Kaltrina nuk hezitoi ti përgjigjet. “Edhe ata shumë <3 < 3 <3”, ishte përgjigjia e saj për fansen./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË