Ka një zë unik dhe një bukuri natyrale.

Është kjo këngëtarja Vesa Luma e cila është mjaftë e pëlqyer nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse për një kohë jetoi në Zelandën e Re, ajo asnjëherë nuk është shkëputur nga publiku shqiptarë, pasi ishte mjaftë aktive në rrjetët sociale, përmes të cilave ka paraqitur aktivitetet e saj atje.

Edhe pasi është kthyer në Kosovë, shumë shpesh është bërë pjesë e mediave rozë për paraqitjet e saja.

Së fundi Vesa ka publikuar një imazh në rrjetin e saj në Instagram.

Në fustan të kuq e të shkurtër ajo duket për mrekulli.

E për ata që nuk e kanë ditur, Vesa tregon se ngjyra e saj e preferuar është e kuqja.

“Unë definitivisht e dua të kuqen”, ka shkruar Vesa në mbishkrimin e fotografisë.

Siç e dijmë Vesa është e martuar me reperin Big Basta, me të cilin kanë një djalë të quajtur Lian./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË