Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit.

Sot ajo ka publikuar një foto më nënën e saj, e cila duket shumë e re dhe një zonjë e vërtetë.

“Urime dita e nënës, Faleminderit per cdo gje qe ben per ne, TE DUA SHUUUME MAMI”- ka shkruar Albëria në postimin e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË