Dikur këngëtare festivalesh, e sot e angazhuar kryekëput në dasma dhe ahengje të ndryshme, ku këndon popullore, shkruan “Kosovarja”.

Edona, nënë e dy fëmijëve, bashkëshorte e dedikuar, këngëtare e sukseshme dhe gjithashtu po ia del të mbetet shume ne formë.

Ndonëse nuk ka treguar se mbanë ndonjë dietë, apo se shkon në palestër, Edona Llalloshi po gëzon vije ideale trupore.

Epo, i duhet të jetë në formë, që të arrijë ti kallë dasmat, ku shpesh është bashkë me vëllain e saj, Milotin.

Ja si e ndezin atmosferën motër e vëlla?

MUND TË JU PËLQEJNË