Skena erotike dhe të nxehta me Françseka Jaçen, por të gjithëve ju ka shpëtuar ky DETAJ misterioz nga videoklipi i ri i Capital T

“Sytë e tu” është projekti më i ri me të cilin na prezantoi në ditën e sotme Capital T dhe menjëherë publiku ka rënë në dashuri.

Duke filluar që nga videoklipi ku është e përfshirë edhe modelja Françeska Jaçe dhe duke vazhduar me muzikën gjithçka ishte kryer në perfeksion.

Xhirimet shihet se janë kryer në detin e Sarandës dhe në portin e këtij qyteti si dhe disa brigje të tjera përgjatë jugut. Mirëpo, ndoshta jo të gjithë e kanë vënë re, por për një moment kamera e dronit fokuson një anije të mbytur e cila dallohet lehtësisht në sipërfaqen ujore.

Të shumta kanë qenë spekulimet mbi këtë detaj, por që nuk dihet ende nëse anija është përdorur me ndonjë qëllim të caktuar apo thjesht sepse është gjendur rastësisht aty.

Detaj ky që padyshim shumë prej nesh e kanë humbur, por që në të vërtetë përbën një mister për botën nënujore shqiptare dhe xhevahire që ajo përmban.

MUND TË JU PËLQEJNË