Majlinda Zeka cilësohet si një ndër femrat më të bukur kosovare me një stil unik dhe mjaft të pëlqyer nga publiku.

Që nga ish lidhja e saj me reperin Majk u bë mjaft e dashur duke zënë shpesh hapësirë në mediat rozë e dukë rrëmbyer edhe zemra fansash.

E njohim edhe si ndër zeshkanet më përvëluese ku së fundi herë është stili i saj i fundit që u pëlqye mjaft shumë.

Por, ka dikush që qëllimisht ose jo po mundohet ti ngjajë kaq shumë asaj.

Është kjo këngëtarja e muzikës labe Poni, e cila në imazhet e fundit duket si “këput e ngjit kokë” sikur Majlinda.

Madje, aq të ngjashme duken sa dikush lirshëm mund edhe ti ngatërrojë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË