Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë hezituar të jenë shumë aktivë në rrjete sociale pasi u bënë prindër, sidomos Almeda.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se është e lodhur shumë duke u përkujdesur për djalin.

 

MUND TË JU PËLQEJNË