Është nga fytyrat publike që zgjon shumë interes dhe kureshtje tek të gjithë.

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli përmbush të gjitha premisat për tu cilësuar vajzë e bukur, tërheqëse dhe me linja perfekte, shkruan Kosovarja.

Nuk është kot në mediat e faqet rozë, pasi gjithmonë dallohet diçka interesante tek ajo për tu marrë e për të shkruar për të.

Arbenita gjithmonë bën përshtypje dhe nxit për ta ndjekur dhe për të ditur më shumë rreth saj, kjo falë linjave trupore që gjithnjë i ka në top formë.

 

E falë tyre ka marrë edhe epitetin e modeles më të njohur, duke i qëndruar të gjithë mbas saj e duke e mbështetur të gjithë për këtë.

Përderisa, të gjithë janë pajtuae me këtë gjë, dikush tjetër po del ta kundërshtojë këtë mendim, duke i thënë “ Sje për modele, dhe me fytyrën që e ke të kisha ndrru me një lepër”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË