Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga ana e minoriteteve Duda Balje jo rrallë herë zë hapësirë në ballinat e faqeve rozë, duke marrë vëmendje të mjaftueshme me paraqitjet e saja.

Bukuria dhe linjat trupore fantastike që posedon e kanë bërë që shpesh të njihet edhe si deputetja më joshëse e kuvendit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është shquar edhe si një deputete mjaft elegante njëkohësisht edhe e zonja në profesionin e saj, falë aktivitetit të saj të vazhdueshëm si pjesëmarrëse e grupit parlamentar 6+.

Ajo për çfarë Duda Balje komentohet e pëlqehet mjaft shumë është edhe pozitiviteti që i reflekton në çdo imazh.

E së fundi, në imazhin e saj të ri sytë e bukur te deputetes flasin më shumë së çdo gjë tjetër rreth bukurisë së saj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË