Këngëtarja Gresa Behluli u vendos në fokus të medias si asnjëherë më parë, kjo për shkak të zhvillimeve në jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja, e njohur më mirë edhe si vajza e Shkurte Fejzes, pasi kryesisht edhe këndon përkrah të ëmës, u martua.

Dasma e saj bëri bujë dhe të gjithë sytë ishin të drejtuar kah ajo. Gresa, nuk ka pasur asnjëherë më shumë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Gjykuar nga fotot e fundit, Gresa po duket shumë në formë, e tejet e lumtur pas martesës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË