Këngëtari Blero ka një javë që kurorëzoi dashurinë e tij me martesë.

Blero dhe Afrona janë çifti më i përfolur në mediat rozë, madje dasma e tyre bënë që ata të jenë në fokus edhe për shumë ditë e javë të tëra, shkruan “Kosovarja”.

Afrona veç ka treguar se cila është foto të cilën e pëlqen më së shumti nga dasma e saj.

Kurse, Blero vendosi që këtë ta tregojë pas një jave.

A iu pëlqen edhe juve kjo foto që ka zgjedhur këngëtari?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË