Gold AG po vazhdon të jetë aktiv në Instagram.

Reperi Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e tij në Instagram.

Foton e postuar si duket ai e ka realizuar brenda shtëpisë së tij, mirëpo pranë saj nuk ka shkruar asgjë.

Gold AG sa i përket muzikës është duke punuar pa ndalur dhe po konsiderohet si një prej reperëve që po publikon më së shpeshti këngë të reja.

Kënga e tij e fundit është “Mirupafshim oj Medine” dhe në të erdhi në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun./Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË