Egzona Muçiqi mund të themi lirshëm se është nusja më e dashur për publikun.

Se vazhdon të jetë e tillë, kjo dëshmohet nga fakti se emri saj thuajse për ditë është temë kyçe në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

E, është vet ajo e cila me apo pa qëllim, me lëvizjet dhe postimet e saj atraktive kujdeset që ta mbajë në nivel ende këtë pozitë.

Postimet e saj qofshin nga përditshmëria apo raste të veçanta, tërheqin menjëherë jo vetëm vëmëndjen e mediave, por edhe të publikut.

Madje, ajo nuk heziton të ndajë edhe imazhe të fustaneve që i prezenton nga biznesi saj.

Pikërisht, sonte Egzona nuk ka hezituar të prezantojë sërish njërin prej tyre. Me shumë gjasë ky është fustani më përrallor që na ka prezantuar ndonjëherë Egzona.

Se a është në pytje modeli i fustanit apo bukuria dhe linjat e trupit të Egzonës, vlërsoni ju vetë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË