Fillimisht u bë e njohur si femra e reperit të njohur kosovar Majk, kurse tash po njihet si mami i Roanit, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht, të gjitha thashethemeve pas ndarjes nga reperi ajo vazhdoi jetën e saj e vetme me Roanin.

Në çdo paraqitje të saj ajo merr vëmendje, madje nuk është që ia lë mangu luksit.

Shëtijet, dukja, veshja e çdo gjë që në shikim të parë vërehen se janë firmato dhe luksoze.

Ajo po ashtu është edhe një nënë e përkushtuar, ku nuk mungojnë imazhet e shumta që ndanë më Roanin, duke treguar haptazi kujdesin dhe dashurinë nda tij.

Por, ajo që bie në sy është pamja e freskët e Majlindës në secilin postim të saj.

Kjo gjë shihet ashiqare edhe në foton e saj të fundit.

Por, A është Majlinda mami më e bukur që njihni?./ Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË