Meda njihet si këngëtari më i pëlqyer që i këndon dashurisë, shkruan “Kosovarja”.

Aq bukur e përmbledh këtë temë në këngët e tij sa nuk shpëton dot pa i dëgjuar.

Publiku e respekton dhe e çmon shumë Meden që prej se kur shkeli për herë të parë në skenën muzikore.

Në mënyrë të papritur dhe të shpejt u ngjit në majat e suksesit. E tani është ndër më të popullarizuarit.

Jo vetëm Meda, por edhe familja e tij shpesh zënë hapësirë në mediat rozë e veçanërisht gruaja e tij bukuroshe Lulja.

Çifti i këndshëm shumë shpesh bëhen temë e komenteve të shumta për shkak të pamjes së tyre madje edhe ta raporteve shumë të mira, pavarësisht angazhimeve të Medës.

Por, a e kanë vërejtur fansat këtë detaj të vogël te çifti Përgjegjaj se Lulja qenka me gjasë më e gjatë se Meda.

Shikojeni dhe binduni./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË