Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si nusja e sjalit të Shyhrete Behlulit mirëpo, ato që po e bëjnë edhe më të komentuar janë paraqitjet e saj gjithmonë plot stil.

Krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje, ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka hapur një pyetësor në Instagram dhe në pyetjen se a është shtatzënë për të cilën është diskutuar shumë së fundi në medie, Learta tregon se nuk është në pritje të fëmijës së dytë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË