Era dhe Nora Istrefi mund të themi lirshëm se kohët e fundit janë knëgëtaret më të zëshme të momentit, shkruan “Kosovarja”.

Madje, është Era ajo e cila kaloi kufijtë e muzikës duke u bërë ndër këngëtaret më të njohura me famë botërore me këngën e saj “bon bon”.

Nora në vazhdimësi po i sjell publikut këngë e bashkëpunime të ndryshme ku po pëlqehen mjaft shumë, sidomos kënga me motrën e saj Erën.

Të rrallë janë ata që e njohin vëllain e tyre Bledin, me siguri e mbajnë mend që nga vegjëlia.

Tani Bledi është rritur madje ka ruajtur stilin e tij tipik xhamajkan gjë e cila po e bën mjaft të veçantë, shkruna “Kosovarja”.

Madje, ai duket edhe si daja më i mirë pranë Renes./Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË