Bashkëshorti i këngëtares shqiptare Adelina Tahiri është ndër personat me influencë në Maqedoni, kjo për shkak të profesionit si avokat, por edhe pasurisë që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Lidhja dhe martesa e këngëtares me avokatin maqedon, shumë vite më të vjetër se këngëtarja, ka prodhuar shumë diskutime.

Në lidhje me krejt ato që janë shkruar e thënë, aty këtu ka reaguar edhe vetë këngëtarja, që me raste edhe është përlotur nga gjithë paragjykimi dhe ofendimet që i janë bërë, shkruan “Kosovarja”.

Adelina duket shumë e lumtur në krahët e të shoqit, ndërkaq mësojmë se marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit të saj ende nuk është stabile.

Ato nuk rijnë së bashku dhe flasin shumë pak./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË