Këngëtarja Zanfina Ismaili ende po rri larg skenës muzikore, për arsyet që i di më së miri vetë ajo.

Këngëtarja, që nisi të këndoj që në moshë fare të re, e që suksesin e madh e përjetoj në adoloshencë, ndër vite ka pasur shumë hite.

E bukur, elegante, por edhe shumë origjinale e e sinqertë. E tillë është këngëtarja Zanfina Ismaili, motra e vogël e Adelines dhe Emes, shkruan “Kosovarja”.

Zanfina vazhdon të jetë “single”. Dihet që ajo kishte një lidhje të gjatë me Faton Shoshin, me të cilin më nuk ka asnjë lloj raporti./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË