Nora Istrefi do të jetë e ftuara e radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Krahas bisedës gjatë emisionit lidhur me jetën personale dhe profesionale ajo pyetet edhe një pyetje ‘me spec’.

Ermal Mamaqi e pyet se a do të ia jap burrin (Robertin) deri sa t’i ndërronte këpucët velina në emision, këngëtarja përgjigjet duke i thënë, ‘Vi unë ja ndrroj‘. Publiku shpërthen ne të qeshura.

Roberti dhe Nora, janë përfolur në media se janë ndarë ose kanë krizë në martesë duke u bazuar ne atë se shumë rrallë kemi mundësinë t’i shohim së bashku ose mos të themi asnjëherë.

Çifti e mbajnë shumë sekrete martesën e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË