Ka vetëm një ditë që Luana Vjollca ka lançuar bashkëpunimin me Faydee dhe ka arritur që të rrëmbejë mbi 1 milion klikime në Youtube.

Bashkëpunimi i tyre ka qenë shumë i komentuar, sidomos nga videot që postonin të dy. Këngëtari me origjinë australiane tha se vajzat shqiptare e duan shumë dhe këtu fansat kanë menduar se mes tyre ka diçka më tepër se shoqërore.

Nëse të gjithë ju ishit me dyshme, qetësohuni pasi Luana dhe Faydee thjesht janë dy miq dhe kolegë të mirë, madje këngëtari e konsideron motër. Të paktën këtë na la të nënkuptonim nga komenti që i ka lënë Luanës duke e quajtur “motër”. “Të don veç si motër ky”, i shkruajnë fansat moderatores me shaka.

MUND TË JU PËLQEJNË