Ajo është sportistja më e trofeshme kosovare, ndër ato femra që na ka bërë e na bënë krenar gjatë gjithë kohës, shkruan “Kosovarja”.

Xhudistja e njohur kosovare, që triumfon në çdo garë, duket që gjithë impenjimin e ka rreth stërvitjeve dhe garave.

Po, a ka jetë private Majlinda Kelmendi? Siç kuptojmë, sportistja nuk është nga ato që del shumë e mund ti hasësh kudo, shkruan “Kosovarja”.

I dashuri i Majlindës duhet të jetë i rrallë, si ajo.

Por, ku të gjendet se?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË